Autocad 2012 Eğitim Seti Resmi Büyüt

Autocad 2012 Eğitim Seti

meysa8

Yeni

Yazar-AdıMeysa / Sanal Öğretim

Daha Fazla Detaylar

Dikkat: Stoktaki son ürün!

99,99 TL

Vergi Dahil

47 SAAT VIDEO DERS ANLATIM

SIFIRDAN İTİBAREN BAŞLAYIP SON AŞAMAYA KADAR ÖĞRETMEKTEDİR.
2 Boyut, 3 Boyut, Malzeme, Kaplama, Render, Animasyon konuları tüm komutları ile öğretilmektedir. AutoCAD programını uygulamalar eşliğinde öğrenmiş olacaksınız.

AutoCAD Setimiz hakkında söylenecek iki adet konu var :

1) AutoCAD artık mükemmel Tüm arayüzü aynı olmasında rağmen, eski komutları tanımasına rağmen, eski sürümleri ile arasında dağlar var. Öncelikle mükemmel özellikler eklendi. Çok büyük kolaylıkla getirildi. Örneğin;
   a) Sınırlandırıcılar (Constrain), SolidWorks programına yer alana bu özellikler artık AutoCAD programında da var. Çok büyük kolaylıklar getiriyor.
   b) Shell Komutu, SolidWorks'te yer alan bu komut artık AutoCAD programında da var. 3 Boyutta eklenen bu özellik makine, kalıpçılık ve plastik sistemlerinde çok büyük kolaylık sağlar

  c) Kati Modelleme teknikleri : Mesh Modelleme, Surface Modelleme, Solid Modelleme vs. bir çok modelleme tekniği eklendi. Bu sayede max vb. programlara ait ihtiyaç azalmış vaziyettedir. 3 Boyut anlamında çok güzel özellikler eklendi.
  d) 3D Studio Max programında yer alan Nurbs tekniği, artik AutoCAD programında da var.
  e) 3D Studio Max programındaki Curve artik AutoCAD programında da var.
  f) 3 Boyuta modelleme tekniği bir adet iken Mesh Modelleme, Solid Modelleme, Surface Modelleme gibi teknikler katılarak 3 boyutta modelleme hem kolaylaştırıldı  hem de zenginleştirildi.
  g) Eskiden AutoCAD programında işlem yaptıktan sonra sonuçları görebiliyordunuz, artik işlem anında reel time(gerçek zamanlı) olarak ekranda işlemi görebiliyor, onaylayabiliyorsunuz.

 

 2) AutoCAD setimiz piyasada çıkarılmış en geniş kaynaklı türkçe settir. Eğer su ana kadar olan setlerde, ayni içeriğe sahip bir eğitim seti bulursanız, öğretim setini bedava veriyoruz. AutoCAD İçerik  seçeneğine tıklayıp, içeriğinin ne kadar detaylı olduğunu görebilirsiniz.