SolidWorks 2015 Montaj, Animasyon, Teknik Resim Resmi Büyüt

SolidWorks 2015 Montaj, Animasyon, Teknik Resim

meysa5

Yeni

Yazar-AdıMeysa / Sanal Öğretim

Daha Fazla Detaylar

Bu ürün stokta yok

99,99 TL

Vergi Dahil

SOLIDWORKS 2015 BİLENLER İÇİNDİR

Solidworks 2015 serisinin ikinci setidir. Solidworks bilmiyorsanız, diğer setimiz SOLIDWORKS 2015 Temel Eğitim Seti ile birlikte öneririz.

Öğretilen Modüller Şunlardır: 

* Montaj          * Animasyon     * Teknik Resim

Modüller tüm detayları ile anlatılıp, uygulamalarla pekiştirilmiştir. 

Set İçerisinde:

Montaj: Çizilen parçanın montaj sayfasında, birbiri ile farklı yollarla (Mekanik, Çakışık, Ek Merkezli, Çoklu, Simetrik, Çakışıklık Testleri vb.) ilişkilendirilip, montajının yapılması ve sunuma hazır hale getirilmesi

Animasyon: Solidworks 2015 deki yeniliklerle beraber daha da zenginleşen animasyon modülü; Montajını yaptığınız parçalara; Animasyon Vermek, Işıklandırma, Kamera Açısı, Montaj Patlatma, Yer Çekimi İvmesi, Montajı Gezme gibi birçok özelliği uygulayabilme Gezme gibi birçok özelliği uygulayabilirsiniz. Animasyonunu yaptığınız parçaları kaydetmeye kadar olan bütün özellikler set içerisinde mevcuttur.

Teknik Resim: Çizimini yaptığınız Parçaların (Solidworks, Autocad vb. teknik çizim programlarında) çıktı alıp, sunuma hazırlayabilmenize yarayan Teknik Resim Sayfası Solidworks 2015 ile gelen yeniliklerle anlatılmaktadır.  Çizimini yaptığınız parçaları teknik resim sayfasına atarken istediğiniz bakış açısında atabilir, ölçülendirebilir, Malzeme Tablosu Oluşturabilir, Balonlama yapabilir, Excel olarak kaydedebilir vb. birçok özelliği kullanabilirsiniz.

Kısacası SOLIDWORKS ün yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilmenizi sağlayan setidir.

yorumları