-25% GENÇ MUCİTLER 1 Renkli 7 yaş ve Üzeri Resmi Büyüt Kitap Önizleme

GENÇ MUCİTLER 1 Renkli 7 yaş ve Üzeri

KODLAB YAYIN KODLAB YAYIN

KDL065

Yeni

Yazar-AdıA.Raşit Petekçi
ISBN9786059118989
Ebat22 x 22
Sayfa-Sayısı48
Ağırlık58 gr

Daha Fazla Detaylar

27,00 TL

Vergi Dahil

36,00 TL Vergi Dahil

-25%

E Kitap Satınal

Teknoloji artık büyüklerin tekelinden çıkıp; gençlerin, çocukların dünyasına inmeye başladı. Bu değişimin hepimiz farkındayız. Fakat sadece farkında olmak yetmiyor. Düşünen, kodlayan, üreten nesillere olan ihtiyaç günümüzde devletin de desteği ile genç yaş aralığına kodlama, elektronik, robotik ve teknolojik eğitim konularının öğrenilmesini zorunlu kıldı. Biz de Genç Mucitler kitap serisinde anlaşılır bir dil ve eğlenceli görsel çizimler ile erken yaş gruplarının bu konuları öğrenmesine katkı sağlamak istedik.

Kitapta, basit seviyeden orta seviyeye kadar projelere yer verilmiş, böylelikle çocukların girişimci ve üretken yönleri ön plana çıkarılmak istenmiştir. Eserde yer alan projeler seçilirken, çocukların, projeleri günlük hayatta kolaylıkla yapabilmeleri ve projelere ait ürünleri kolaylıkla tedarik edebilmeleri amaçlanmıştır.

STEM ve Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uyumlu olan içeriklerimiz sayesinde kitaplarımız, hem çocuklarını bu konuda yönlendirmek isteyen ebeveynler için hem de eğitmenlerimiz için güzel bir kılavuz olacaktır.

1-Hareketli Şişe
2-Gezgin Kedi
3-Güneşbot
4-Karanlıkta Kalma
5-Mikrofon Ses Deneme
6-Parmağım Devre Elemanı Oldu
7-Biri Hareket Mi Etti?
8-Hareket Edene Ses Bizden
9-Dengemizi Koruyalım
10-Kızılötesi Efsanesi

A.Raşit Petekçi

Yazarımız Konya doğumludur. Üniversiteye kadar Konya’nın Akşehir ilçesinde okuduktan sonra 2005 yılında başladığı Selçuk Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği Bölümünü 2010 yılında tamamlamıştır.


Manisa’da Bilişim Teknolojileri öğretmeni ve şefi olarak görev yapmıştır. Web tasarım ve yazılım üzerine çalıştıktan sonra elektronik konularına ilgi duyan yazarımız evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

yorumları