CANER ERDEN

Caner Erden, hâlen Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ), Uygulamalı Bilimler Fakültesinde doktor öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. Dr. Erden, aynı zamanda SUBÜ yapay zekâ uygulama ve araştırma merkezinde araştırmacı olarak çalışmaktadır.

Lisans eğitimini 2010 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde, yüksek lisans eğitimini ise 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır. Dr. Erden, iş hayatına 2012-2020 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde araştırma görevlisi olarak başlamıştır.

Aynı bölümden 2019 yılında doktorasını “Dinamik Bütünleşik Süreç Planlama, Çizelgeleme Ve Teslim Tarihi Belirleme” başlıklı doktora teziyle almıştır. Doktora mezuniyetinden sonra Yöneylem Araştırması, Benzetim, Veri Madenciliği, Tedarik Zinciri Yönetimi ve Lojistik Yönetiminde Çok Kriterli Karar Verme Yöntemleri derslerini lisans ve yüksek lisans seviyesinde vermektedir. Dr. Erden’in araştırma alanları arasında proses planlama, makine çizelgeleme, meta sezgisel algoritmalar, optimizasyon, makine öğrenmesi ve veri madenciliği uygulamaları bulunmaktadır.

Gösteriliyor 1-1 of 1 item(s)
Ürün eklendi

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitemize çerezler konumlandırmaktayız.

Kitap Beğendiklerim listesine eklendi.