Murat YILDIRIMOĞLU

Murat Yıldırımoğlu 1964’ün son haftası, Ankara’da doğdu (“son hafta” bilgisini vermek yakın zamana kadar pek önemli değildi, ama çevresindeki insanların doğum tarihleri 1990’lara sarkmaya başlayınca gerekli olmaya başladı).
1988 Yılında ODTÜ’den elektronik mühendisi olarak mezun oldu. 1990 yılından itibaren de fiilen bilgisayar alanında  
Yine 1990 yılından itibaren birçok bilgisayar dergisine yazmaya başlayan yazarın en büyük özelliği, yazdığı dergilerin (Bilgisayar Pazarı, PC Günlüğü, PC!, PC World) kapanmış olmasıdır. Kendisi kapanacak dergileri saptama konusunda uzmandır. Koyu bir Bill Gates hayranı olan Murat Yıldırımoğlu, 1997 yılının sonunda Microsoft Sertifikalı Sistem Mühendisi (MCSE) ve Microsoft Sertifikalı Eğitmen (MCT) oldu.

2003 yılından itibaren kendi adına çalışıp, eğitim ve teknik destek hizmetleri sağlıyor. Çalışmalarını İstanbul’da sürdürmektedir. Kendisine murat@muratyildirimoglu.com adresinden veya, kodlab.com sitesinde “Yazara Sor” kısmından ulaşabilirsiniz.

www.muratyildirimoglu.com adresindeki sitesinden ve muratyildirimoglu.wordpress.com adresindeki blog’undan çeşitli yazılarını okuyabilirsiniz.

Gösteriliyor 1-1 of 1 item(s)
Ürün eklendi

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sitemize çerezler konumlandırmaktayız.

Kitap Beğendiklerim listesine eklendi.