Üyelik Sözleşmesi
Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, KODLAB Yayın Dağıtım Yazılım ve Eğitim Hizmetleri San. Tic.Ltd.Şti.'ye ve ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. KODLAB için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

KODLAB, bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/ veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri KODLAB'ın bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır.

Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir. Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek KODLAB 'a bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve KODLAB'ın herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren sözleşmede yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Kodlab.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz.

www.kodlab.com adresine üye olmak için kişisel bilgilerini bırakan tüm kullanıclar; KODLAB’a bağlı kurumların her türlü yeniliklerinden, promosyonlarından, kampanyalarından, sadakat projelerinden, iş birlikteliklerinden, reklâmlarından, mağaza açılışlarından, ürünlerinden, hizmetlerinden ve iletişim faaliyetleri hakkındaki olası tüm kanallardan bilgi almayı kabul etmiş sayılır.

www.kodlab.com adresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, KODLAB Yayın Dağıtım Yazılım ve Eğitim Hizmetleri San. Tic.Ltd.Şti tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. www.kodlab.com adresine üye olmak için girdiğiniz bilgiler www.kodlab.com alan adı altında devam etmektedir.İlgili forma girdiğiniz e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca KODLAB Yayın Dağıtım Yazılım ve Eğitim Hizmetleri San. Tic.Ltd.Şti tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri tarafınıza onayınız sonrasında gönderilebilir. İzinli pazarlama mesajlarından çıkış yapabilmeniz için; destek@kodlab.com'a mail atmanız yeterlidir. www.kodlab.com sitesine üye olan kullanıcımız, işbu "Üyelik Sözleşmesi"ni okuyup aynen kabul etmiştir.
Kapat
Üyelik işleminiz başarı ile gerçekleştirildi. Giriş yapılıyor...
KODLAB'a siz de katılın
Ad
Soyad
E-posta Adresi
Şifre
Cinsiyet
Doğum Tarihi
Üyelik Sözleşmesini, kabul ediyorum.
Üye ol
Üye misiniz?
Giriş
Şifremi Unuttum
E-posta
Gönder
Google+
KODLAB;

15 Aralık 2008'de kurulan,

Şirketleştiği 6 Ocak 2009 tarihini 'Bilişim yayıncılığının yeni yüzü olarak dünyaya ilan eden,

Kendi öz sermayesi ile yapılanan (hiçbir sermaye desteği almayan),

Kendi bünyesinde sağladığı disiplin, hedeflediği amaç ve inandığı ilkelerinden asla taviz vermeyen yapısı ile kaliteli yazarları bünyesinde barındıran,

Kurulduğu ilk günden bugüne müşteri portföyünü ve dağıtım ağını Türkiye’nin her noktasına ulaştıran,

2009‘da başladığı bu yolda bugün; Yüzlerce Çözüm Ortağı ile Müşterilerine en iyi hizmeti götüren, büyük bir aile yapısına sahip olan,

Türkiye'nin en güncel kitaplarını yayınlayan ve en çok tercih edilen,

Müşteri memnuniyeti, yazar kadrosu, dağıtım ağı ile bilişim yayıncılığında en güncel yayınları seçen ve gün geçtikçe genişleyen konu başlıkları ile hizmet vermekteyiz.

Biz, KODLAB`ız...

Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız ve kaliteli yayınlarımız ile Türkiye çapında yaptığımız çalışmalarla en çok beğenilen ve tercih edilen yayınevi olmayı başardık.

Daha kurulduğumuz gün yaklaşık 5 yıllık vizyonlarımızı belirledik.

Bu sene ki vizyonunu başarıyla tamamlayan firmamız, 2015 ve 2020 vizyonunu hayata geçirmek için çalışmalarına hız verdi. Bilişim Yayıncılığı için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını KODLAB yayınları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Türkiye'nin en geniş kadrolu ve deneyimli yazarlarına sahip yayınevimiz; ticari ve bireysel okuyuculara yönelik yayınları ile 7'den 70'e hitap ediyor. Yayınlarımızın konu başlıkları ile tüm sektörleri kapsayan yayınları planlayan şirketimiz, Programlama, Tasarım , Yazılım, İnternet, İşletim Sistemleri, Donanım, Güvenlik, Office, Network, E-Ticaret gibi daha bir çok konulardaki yayınları tüm Türkiye’e ulaştırmayı amaçlayarak, bayi ağımızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. Türkiye’de 81 ilde yer alıyoruz. KODLAB bünyesine katılan yeni, genç ve dinamik yazar kadromuz ile hızla büyüyoruz.

Biz; Çözüm Ortaklarımızın, Çalışanımızın, Yazarlarımızın, Okurlarımızın daha doğrusu KODLAB ailesinin gücüne inanıyoruz.